Człowiek jest tym, o czym przez cały dzień myśli – pisał słynny amerykański pisarz i filozof Ralph Waldo Emerson – i miał świętą rację!
Większość z Was może pamięta nasze pierwsze przykazanie: Nie narzekaj. W ramach kontynuacji dekalogu Arcadii Kobiet lecimy dalej 🙂 Musiało upłynąć sporo czasu bym doszła do
poniższych wniosków, którymi bardzo chcę się z Wami podzielić pełna nadziei, że i Wam się przydadzą…
Ile razy widziałaś wszystko w czarnych barwach? W oczekiwaniu na bliską osobę, w kolejce do lekarza, przed wyjściem z domu, przed rozmową o pracę, przed ważnym egzaminem. Sytuacji można by mnożyć.
Ciągle te cholerne złe myśli, że coś będzie nie tak… Tylko nieliczni potrafią wyzbyć się tej skłonności prawie w zupełności…jak się okazuje, jest to jednak możliwe.
Złe myśli potrafią w zupełności popsuć nam nie tylko ważne spotkanie, ale także poranek, dzień, tydzień…nawet życie.
Złe myśli napędzają wachlarz niepowodzeń, który zatruwa nas od środka. Dopiero niedawno sama zauważyłam, jak często pochłaniało mnie czarnowidztwo. I to nie tylko okazyjnie, a ot tak by się zesmucić czy zdenerwować samą siebie, a na okrągło… Wrr. Powiedziałam dosyć i podjęłam walkę! Przezwyciężyć czarnowidztwo, a obudzić w sobie harmonię i spokój ducha. Ty też możesz się tego nauczyć….
Myśl sama, nie pozwól by dyktowano Ci Twoje myśli. Nie słuchaj cudzych, negatywnych podszeptów. Twoje wyobrażenia powinny mieć tylko pozytywną treść. Uwierz w swój dobry los! Staraj się
odtrącać wszelkie złe rzeczy, by nigdy się nie wydarzyły.Po analizie przykrych zdarzeń, które dotknęły mnie w życiu doszłam do wniosku, że były to właśnie te, których tak bardzo podświadomie się bałam. Teraz staram się postępować inaczej i wybieram: pomyślność i zdrowie, miłość i szczęście. Jestem pogodna, życzliwa i uczynna i takiego świata oczekuję w zamian.

Mamy przecież swobodny wybór myśli, czyż to nie wspaniały dar? Ty też możesz uwolnić się od złych rzeczy i wybrać pomyślność!
Wiele sytuacji, wydarzeń, które mają miejsce w Twoim życiu urzeczywistniają się poprzez poglądy, teorie i …myśli. Twój mózg to świadomy umysł, wchłania wszystko. Każdą myśl, wyobrażenie, przeżycie. Podobno podświadomość potrafi urzeczywistnić wszystko, dlatego przywołuj do siebie tylko dobroć.
Słyszałaś, że sugestią hipnotyczną można wywołać prawie wszystkie rodzaje chorób? Czyż to nie wystarczający dowód, jak niebywałą potęgą jest myśl?!
Jesteśmy tym, czym myślimy, że jesteśmy 🙂 zwykło się też mawiać w żartach. Sporo jednak w tym prawdy. Jakie wyobrażenia, takie nasze życie.
Unikaj sugestii zewnętrznych, ciotek klotek, znachorek i „dobrych” wróżek. Twoja podświadomość wie najlepiej, co jest dla Ciebie najlepsze. Niszczycielskie koncepcje mogą kierować Twoje
działania na złe tory. Pamiętaj, to Ty jesteś kowalem swojego losu. Nie daj się obcym inicjatywom, negatywnym impulsom. Sama przywołuj dobre idee.
Chcesz by Twoje inspiracje przybrały realny kształt? Po prostu w nie uwierz! Uwolnij się od złego, a odnajdziesz właściwą drogę do szczęścia 🙂

Podziel się

Facebook
Google+
http://aldonaszczygiel.pl/2013/09/drugie-uwolnij-mysli">
Twitter