Mam tak od zawsze: za dużo zainteresowań! 🙂 Interesuję się tak wieloma rzeczami, lubię tak wiele, że nie raz ciężko określić mi się w jednej dziedzinie. Podobnie bywa to właśnie z blogiem. Staram się dużo czytać i oglądać, toteż postanowiłam dzielić się z Wami dobrymi treściami: blogami, książkami, kanałami lub profilami… Będę skupiać się na szeroko pojętej kulturze. Na pewno będzie coś dla mam, podróżników, amatorów fotografii, rzeczy pięknych, może czasem trochę wnętrz, ale na pewno dużo rękodzielników 😉

Anua

Na dobry początek chciałam Wam polecić pracę Ani, która maluje akwarelami i robi przepiękne zdjęcia macro. Jej prace maj sobie to „coś”, co do mnie przemawia. W jej obrazkach często można zobaczyć ptaszki i rośliny.
Jak zauważyłam na jej blogu Anua zaangażowała się ostatnio w nowy projekt i wykonuje Magiczne Lampki ze sklejki do pokojów dziecięcych. Prawdziwa artystka z miłością do natury!

 

Bliskie czytanie

Joasia prowadzi bloga instagramowego dla rodziców i ich małych dzieci. W ciekawy, przystępny sposób recenzuje, to co uwielbiam: książki dla dzieci! Jak wskazuje nazwa profilu zachęca do czytania od najmłodszych lat. Promuje bliskość i literaturę. Asia na co dzień jest mamą dwóch chłopców, zapewne bardzo oczytanych i inteligentnych. 😉

Po przejrzeniu już kilku propozycji natychmiast ma się ochotę pędzić do księgarni lub biblioteki! 🙂

Ostatnio z córeczką dzięki – Bliskie czytanie – przeczytałyśmy książkę B. Rose i V. Fredrich „Buziak? Nie!”. Bardzo ciekawa pozycja, ucząca o asertywności w częstej sytuacji całowania dzieci. Również polecamy 😉

 

Projekt wianki

Uwielbiam zdolnych ludzi, którzy pasję przekładają na sposób na życie 😉 Od pierwszego wianka Irenki wiedziałam, że to wyjątkowa osóbka. Co za dekoracje! Gdy kiedyś doczekam się drewnianego domu będą zdobić moje ściany :).
Twórczyni miłość do pięknych przedmiotów wyniosła już z domu rodzinnego. Teraz, jak sama mówi, marzy by jej prace towarzyszyły ludziom przez lata, stawały się talizmanami przekazywanymi córkom, przyjaciółkom w wyjątkowych chwilach.

Nie znam dziewczyn osobiście, ale mam nadzieję: kiedyś będzie okazja! 😉 Czwartą zaś inspirującą osobę, którą chciałam przedstawić – miałam już okazję poznać na żywo.

Woolbyme

Cudowne przypadki 🙂 Małgosię poznałam przez Instagram, następnie w jej przeuroczym domku (Małgosiawdomu). Emanująca dobrem kobieta, której udało się żyć z pasji. Na drutach tworzy przepiękne sweterki i akcesoria domowe. Są bardzo oryginalne i przemilutkie.

W czasie jesiennych sesji miałam okazję otulać jej szalami – moje młode modelki. Każda była zachwycona kolorem i miękkością.

 

Jak podobają się Wam takie posty z poleceniami Artystycznych Dusz? Uważacie, że powinny pojawiać się cyklicznie? Koniecznie dajcie znać! A jeśli znacie jakieś wspaniałe, zdolne osoby, podzielcie się ich stronami w komentarzu, chętnie poznam. ♥

Related Post

Podziel się