Gdzie powstają najpiękniejsze zdjęcia? Poznaj magiczne miejsca. Fotomiejsce to mój nowy projekt, a jednocześnie idea, która przyświeca obecnie blogowi.

Na mojej stronie jeszcze pod nazwą arcadia największą popularnością cieszyły się wpisy o ciekawych miejscach godnych odwiedzenia. Największą radością były dla mnie wiadomości od Was z podziękowaniem poleconego miejsca. Postanowiłam tę idee kontynuować. Pasję odkrywania łączę teraz z fotografią portretową.

Chcę inspirować Was pięknymi “miejscówkami”, motywować do robienia zdjęć i spełniania marzeń.

Podzielcie się z innymi!

Nie dam rady na razie być wszędzie, poznać wszystkich miejsc, zasmakować restauracji, odwiedzić każdą miejscowość, dlatego wyszłam z tą ideą do Was. Założyłam drugie konto na Instagramie: @fotomiejsce, Najpiękniejsze w Polsce miejsca z duszą. Zamieszczam tu zdjęcia nie tylko od siebie, ale także od Was, miejsc które polecacie.

Galeria szybko się zapełnia. W naszym kręgu zainteresowań są:
zabytki: zamki, pałace, dwory
miejsca opuszczone: ruiny, kościoły
miasta: romantyczne zaułki
wsie: kolorowe domki, klimatyczne agroturystyki
oraz muzea, ogrody, parki, sklepy, hotele, restauracje – tylko te z Klimatem 🙂 ~ Wszędzie tam, gdzie zrobicie najpiękniejsze zdjęcia!

Nawet jeśli nie zaglądacie na Insta, zawsze na blogu będę informować Was o nowościach. Wybieram miejsca, które mają to “coś”, które fascynują od pierwszego wejrzenia.

Nieważne, w jakim celu robisz fotki, na Facebooka, amatorsko czy profesjonalnie, do albumu rodzinnego czy portfolio. Ważne, że chcesz mieć ładne zdjęcia i wiedzieć, gdzie najlepiej je zrobić. Zainspiruj się. Chwyć aparat, telefon i ruszaj w plener! 🙂

Related Post

Podziel się