Każdą z dziewczyn znam z blogowego świata już kilka lat! Zdolne, inspirujące osoby, które żyją ze swojej… pasji. Zapraszam na drugą serię Inspiracji miesiąca.

Aniutkowo
Ania prowadzi wyjątkowy dom z duszą. Sposób w jaki zaaranżowała nowy dom fascynuje mnie od dawna. Każdy zakątek domu utrzymany jest w starym, magicznym stylu. Jak mi opowiadała, wszystko zaczęło się od starego żelazka na dusze jej babci. Teraz stale dokupuje i przemienia skarby w swoim domu. Kiedyś mówiła, że nigdy nie wyprowadzi się z miasta, aż samoistnie nastał czas gdy zapragnęła mieszkać w wiejskim domu. Już będąc dzieckiem uwielbiała malować, teraz po przeprowadzce z wielką przyjemnością do tego wróciła.

Niebanalne pomysły z Aniutkowa będą dla wielu inspiracją, dla mnie na pewno też 😉

 

Handmade by Olga
Olga pracuje na drutach od 18 lat, oczywiście najpierw typowo hobbystycznie, dla dzieci i rodziny. Z czasem zajęcie przerodziło się w sposób na życie. Jest samoukiem i wszystko co powstaje rodzi się w jej wyobraźni. Uwielbia naturalne włóczki, jak o sobie mówi: spełnia włóczkowe marzenia.
Olga była pierwszą osobą u której zamówiłam skrzacie czapeczki dla dziecka. Są tak piękne, że zostaną z nami chyba na zawsze ;). Kolejne marzą mi się sweterki (w końcu coś dla mamy 😉 ) i kocyki….! Uwielbiam za  naturalność, pasję, klimat!

 

Sowiarnia
To utalentowane małżeństwo, które poza uczuciem połączyła pasja do rękodzieła. Lubią razem pracować, najbardziej kręci ich tworzenie biżuterii. Uwielbiają pracę z drewnem, które ma „duszę”, a ja uwielbiam takie przedmioty. Ania i Hubert stare deski zamieniają w personalizowane anioły. Każdy z nich niesie ze sobą inny ładunek emocjonalny. Znacie moje upodobanie do Aniołów ;), toteż w moje oko wpadły one szczególnie.
Zamiłowanie do natury odzwierciedla się także w fotografii przyrodniczej.

 

Medytowaliście kiedyś?
Od dawna miałam ochotę, aż w końcu spróbowałam. Co prawda na początek z Youtube, ale to chyba i tak nieźle? Praktyka polegająca na ćwiczeniu umysłu i wprowadzaniu się w odmienny stanu świadomości dla uzyskania dobroczynnego skutku może zdziałać cuda. Podjęłam się medytacji Małgosi Mostowskiej: Medytacja Miłości. Pokochaj siebie. Jak zapewnia nas znana instruktorka jogi, aby móc pokochać innych bezwarunkowo, musimy najpierw pokochać siebie. Ile w tym prawdy! Przemiłe odczucia mam po tym seansie i polecam Wam, jeśli jeszcze nigdy nie próbowaliście.

Małgosia wierzy, że ta medytacja jest jak autoterapia, oczyszcza umysł z niepotrzebnych obrazów, a pokazuje nam jak wspaniałymi, wartościowymi ludźmi jesteśmy.

fot. Justyna Zamara

Znaliście te utalentowane kobiety? Każda z inną pasją, każda jakże wyjątkowa.

Osobiście interesuje się tak wieloma dziedzinami, że często nie nadążam ze wszystkimi nowinkami! Obecnie przekopuje blogi książkowe i parentingowe. Podrzućcie proszę coś ciekawego! 🙂 Idzie wiosenka, aa no wreszcie. Zamierzam upiększyć balkon i zasadzić jakieś kwiatki. Co polecacie, by poszło łatwo i przyjemnie? 😉 Trzymajcie się ciepło ♥.

Related Post

Podziel się