Gdzie nasza wiosna? Portrety przy kwitnących drzewach, radosne spacery i śmiech w towarzystwie… Gdzie zdjęcia kolorowych bukietów, milusie słonko i nasz wiosenny optymizm…

Nie tak miało być. Dziś wszystko jest inaczej. Przerwa na kawę jakaś dłuższa, smak ciasta jakiś mdlący, filmy bardziej nużące… nawet śpiew ptaków za oknem jakiś cichszy i smutniejszy…

Wczoraj bliska już byłam płaczu. Z bezradności, ponurych wciąż wieści i niepewności jutra, która mnie roztraja psychicznie. Znana jestem ze swojego hurraoptymizmu i pomyślałam sobie w końcu, że kiedy jak nie teraz? Nie mogę siedzieć i sama czekać na pocieszania, nie mogę zawieść ludzi, którzy właśnie teraz tego ode mnie oczekują.

Kochani, to najlepszy czas, by na nowo odżyły nasze miłe wspomnienia! Odkopałam już wszystkie albumy, od rana wertuje stare laptopy w ich poszukiwaniu.
Media zalały ostatnio zdjęcia z dzieciństwa… Jeśli było ono szczęśliwe to chyba też dobry rodzaj psychoterapii ;). Mam jednak dla Was inny pomysł: Wiosenne porządki… zdjęć! Właśnie teraz jest najlepsza ku temu okazja.

Każdy z nas ma takie zdjęcia, które schował gdzieś w „szufladzie”. Możesz przeszukać swój dysk, a bardzo prawdopodobne znajdziesz zdjęcia nigdy wcześniej niepublikowane.
Na tamtą chwilę może wydawały Ci się mało ciekawe, nie pasowały do żadnego tematu, nie mogłeś znaleźć do nich odpowiedniego opisu lub po prostu już o nich zapomniałeś.

Porzucone gdzieś w czeluściach komputerów czy starych albumów czekają na „ożywienie”. Pochwal się takimi zdjęciami!
Oznacz je hasztagiem: #zdjęciezszuflady

Mogą być to fotki sprzed paru tygodni lub nawet lat. Ważne: byś patrząc na nie miał pozytywne wspomnienia!
Po wspólnym hasztagu: #zdjęciezszuflady dotrze do Ciebie więcej osób. Dodatkowo: będę je codziennie pokazywać na moim IGStory a wybrane trafią do galerii @Fotomiejsce 

Działamy w obrębie Instagrama, ale jeśli wrzucisz zdjęcia gdzieś indziej koniecznie – daj o tym znać w komentarzu.

Jestem bardzo ciekawa waszych zaszuladkowanych zasobów ;). Wytachałam kilka swoich. 😉 Trzymajcie się zdrowo. ♥

 

 

 

Related Post

Podziel się