Anioł widziany o tej porze roku jest wyjątkowy, inny niż jego poprzednicy.

Jesienny Anioł ma brązowe i mahoniowe skrzydła, czasem płowe, szare, grafitowe, niekiedy kawowe, jakby czarne. Najczęściej jest ognistowłosy. Ma jasną cerę i niespotykany magnetyzm, który przyciąga wzrok.

Dlaczego zdarza się nam ujrzeć Anioły? Te niezwykłe postacie chcą przemówić do naszej podświadomości, ostrzec nas, pocieszyć lub w czymś upewnić.

Dobrego duszka można teraz spotkać w parkach. Uwielbia słoneczną pogodę, kiedy liście przybierają rozmaite kolory i tańczą na wietrze. Tylko teraz może się nimi bawić, przykrywać, podrzucać. Najbardziej cieszą go te największe. Chyba najbardziej upodobał sobie czerwone. Magia światła i kolorów!

Jedna z teorii głosi, że anioła w liściach są w stanie dostrzec tylko osoby radosne, pełne wiary, entuzjazmu i kochające… jesienny czas. Jeżeli będziesz mieć to szczęście, to znak, że chcesz zmienić swoje życie, ale najpierw musisz otworzyć się na nowe.

Jesienny anioł pojawia się też na łąkach, jednak nie przez cały dzień. Wyjątkowo przypasowały mu wschody słońca.
Anioł widziany o wczesnych godzinach w październiku, listopadzie symbolizuje nasze wnętrze i poukładany, spokojny charakter.

Jeśli późną jesienią ujrzysz go poranku to najczęściej niekorzystne wieści, ale również sygnał, że możesz komuś zaszkodzić.

Gdy zdołasz dojrzeć jedynie jego skrzydła w wysokich wysuszonych trawach zwiastuje ci to nową miłość i to jeszcze tej samej jesieni. Nadchodzi radosny okres.

Inaczej wygląda sytuacja w przypadku podróżujących, którzy ujrzą takiego anioła przejazdem. Być może podjąłeś zbyt wiele niesłusznych decyzji i teraz borykasz się z wątpliwościami.
Nie zamartwiaj się, czeka cię duży zwrot w życiu, który wyjdzie na dobre.

Jesień jest bardzo wietrzną porą roku, jeśli spotkasz anioła podczas wichury – uda ci się przezwyciężyć problemy. Wcześniej jednak warto spróbować wzmocnić poczucie własnej wartości.

Byliście kiedyś na wrzosowisku? Jesienny Anioł kocha te miejsca. Będziesz mieć farta, gdy na fioletowej polanie dojrzysz skrzydła… powodzenie przyjdzie niespodziewanie! Jeśli jesteś w stanie rozpoznać swoje pozytywne cechy, to również symbol spełnionego marzenia.

Chyba rzadziej zagląda na plantacje dyni, ale jeśli już, wieszczy ci to zwycięstwo. To znamienny znak, że ktoś docenia ciebie i twoją miłość. Może tylko braknąć ci odwagi, a ta będzie ci teraz potrzebna.

Jeśli boisz się anioła, czujesz strach, twoje lęki mają podstawy w codziennym życiu. W tej sytuacji bardzo możliwe, że dojrzysz go na…cmentarzu podczas mgły. Ta wizja to najczęściej wyraz twoich uzasadnionych obaw.

Anioła na cmentarzu spotykają osoby zlęknione, zestresowane. Takie spotkanie na pewno zakłóci twoje krążenie i prace serca, ale tylko chwilowo. Poczujesz się zagrożony, jednak to oznaka, że nadszedł już czas, byś podążał za swoimi instynktami i głosem serca.

Jesień jest bardzo wietrzną porą roku, jeśli spotkasz anioła podczas wichury uda ci się przezwyciężyć problemy. Wcześniej jednak warto spróbować wzmocnić uczucie własnej wartości.

* Tekst pisałam z lekko przymrużonym okiem, ale relacja zdjęciowa z moich spotkań z Jesiennym Aniołem jest najprawdziwsza 🙂

Mam nadzieję, że tegoroczna jesień jest dla Was łaskawa? Koniecznie dajcie znać, możecie zostawiać namiary do siebie. Trzymajcie się zdrowo ♥

 

 

 

 

 

Related Post

Podziel się