Minęły trzy miesiące od premiery „Ostatniego zdjęcia”, mojej debiutanckiej książki. Przez ten czas tak wiele się wydarzyło!

Nie było dnia bym nie otrzymała jakiejś recenzji, postu, wiadomości czy maila z Waszymi reakcjami.

Po kilkunastu dniach zajmowałam 21. miejsce w TOP 100 najpopularniejszych książek dla młodzieży na stronie Empiku.

Brałam udział w spotkaniu na żywo w Skzydlate Pióra na IG i zostałam zaproszona do czatu na żywo u Natalove Czytanie. Fantastyczne przeżycie! Czytelnicy dosłownie zasypali mnie pytaniami.
Udzieliłam także wywiadu dla Radia Gdańska, gdzie gościłam podczas programu Tygiel Kulturalny.
Magazyn Dobre Książki pozytywnie zrecenzował „Ostatnie zdjęcie”, a same artykuły znalazły się na tak wielu blogach, że teraz na szybko tego nie zliczę.

Czy uważam to za sukces? Tak! Dlaczego? Bo dla mnie sukces to Uśmiechy, Reakcje, Łzy, Wzruszenia czytelników! Wasz odzew to najlepsza nagroda i motywacja. Czuję wdzięczność, dlatego w swojej pasji cały czas podążam za sercem.

Każdy może zdefiniować słowo: Sukces na swój sposób! Najważniejsze, to nie podążać śladem innych, słuchać siebie i zaufać swojej intuicji 🙂 Wszystkiego dobrego dla Was!

Jeżeli jeszcze nie czytałeś/aś „Ostatniego zdjęcia” cały czas można nabyć m.in. na stronie Empiku czy Zaczytani.pl

A może chciałbyś/chiałabyś książkę bezpośrednio ode mnie z dedykacją dla siebie lub bliskiej osoby? Serdecznie zapraszam do kontaktu szczygielblog@gmail.com lub przez Insta. 🙂

Pisz śmiało. Pozostańmy w kontakcie ♥

Related Post

Podziel się