Ludziom pełnym nadziei, zmiana dodaje odwagi 🙂 Jako że uważam się od zawsze za człowieka wielkiej wiary, zapragnęłam zmiany.

W realu jak na razie zmian mi wystarczy – serdecznie dziękuję Wam za moc życzeń ślubnych, które wciąż do mnie napływają – przyszła pora na moje dwuletnie dziecko, czyli…. Arcadię 🙂
Nigdy wcześniej nic nie zmieniałam. Przyzwyczaiłam się, nie podobało mi się, ale po “staremu” zawsze jest bezpieczniej. Każdy z nas jednak potrzebuje zmian, inspiracji i wezwania dzięki którym możemy uczynić rzeczy lepszymi.
Tak samo jest w naszym życiu. Po drodze zawsze znajdą się jakieś przeszkody, ale myślę, że tylko po to by upewnić nas w przekonaniu, że ruszamy we właściwym kierunku. Jeśli zabraknie wiary, zabraknie wytrwałości. Każdy ma to na co się odważy…
Realizowanie marzeń to dla mnie stałe zbieranie siły do walki. Kto nie ma odwagi, temu zabraknie i sił.

Tak przy okazji: kolekcjonujecie marzenia? Ja to mam całą wielką szafę! Ledwo już co upycham :). Wszystkie się przydadzą. Nie wyrzucam żadnego. Niektóre, to fakt są już bardzo stare i zakurzone, baa o niektórych nawet zdarza mi się czasem zapomnieć, ale wciąż dokładam nowe i nowsze. Ile bym nie wyciągnęła ona ciągle będzie pełna…. bo czym byłoby życie, gdybym trzymała taką pustą szafę?

W chwilach zwątpienia przy realizacji bloga przypominam sobie słowa J.W Goethego:  
Cokolwiek potrafisz, lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie potęgę, geniusz i magię.Wierzę, że nowy wygląd bloga spodoba się Wam i ułatwi korzystanie. Wszelkie uwagi, przyjmę z radością i pokorą :).

Related Post

Podziel się