Tydzień temu stuknęło Arcadii… pięć lat! Nie mogę w to uwierzyć 🙂 Czas gna… A blogowy świat już zawsze będzie mi się bliski…

Prze ten czas powstało 278 postów. Mało i nie mało :). Mam nadzieję, że na dziesiątą rocznicę liczba będzie bardziej imponująca. Jakie posty były najpopularniejsze w poszczególnych latach?

W pierwszym roku bloga w 2013 Waszą uwagę przykuł Klimatyczny Kazimierz – relacja z mojej podróży do romantycznego Krakowa!

W 2014 roku popularność zdobył mój reportaż: Miasteczko, które zniknęło – historia naprawdę szalenie interesująca!

W 2015 najbardziej spodobał Wam się artykuł pt. : Wycieczka do przeszłości – niesamowite miejsce!

W 2016 chętnie odwiedzaliście: Dwór w Maciejowcu. – Koniecznie muszę się tam wybrać ponownie, by sprawdzić, jak ma się rozwój prac na dworze i pobliskim pałacu!

W 2017 najwięcej czasu spędziliście ze mną: Na zamku księcia Henryka. – zabytek odbudowywany z wielkim serduchem!

Bezapelacyjnym rekordzistą przez wszystkie lata jest: 10 magicznych miejsc na Dolnym Śląsku, które musisz odwiedzić 🙂

Dziękuję, dziękuję, że wracacie! ♥
W tym miejscu może powinien być autoportret? 🙂 W życiu szukam stale “magicznych” miejsc i chwil, zatem z takiego miejsca… Was ściskam :)!
Ps. zdjęcie wiele kg temu 🙂

Siłę i inspirację czerpię ze wschodów słońca… te nad wodą uwielbiam najbardziej, więc dzielę się z Wami jeszcze wspomnieniem z jesiennego Helu.

Ps. Nigdy nie odpowiadałam na Wasze komentarze pojedynczo, a zbiorczo. Po latach stwierdziłam dopiero, że by zachować z Wami, stały, lepszy kontakt będę odpowiadać każdemu z osobna. Jeszcze raz dziękuję, mega mocnooo za wszystko! ♥

Related Post

Podziel się