Przespałam zimę! Z tego wynika, bo w nowym roku witam się z Wami dopiero wiosną. Tak serio, to ostatni czas spędziłam dość intensywnie i na wytłumaczenie moim najlepszym na świecie czytelnikom pędzę z niespodzianką, czyli… Książką.

Marzenia się spełniają: pracą, nauką, zaangażowaniem, wytrwałością i wielką dozą cierpliwości.

Zjawiam się na blogosferę u progu mojej Wielkiej Premiery!

Już w poniedziałek, 11 kwietnia oficjalnie zadebiutuję powieścią:
„Ostatnie zdjęcie”.

Ostatnie lata poznaliście mnie, jako fotografkę. Całe swoje serce poświęciłam fotografii artystycznej, moim anielskim wizjom i kwiecistym plenerom. Każda sesja zapisała się w mojej pamięci jako wyjątkowy dzień i niezapomniane spotkanie z drugim człowiekiem.

Piszę w czasie przeszłym, bo w minione lato zakończyłam poniekąd tę przygodę i wróciłam do pracy jako pedagog. W końcu każdy kiedyś zrobi… Ostatnie zdjęcie. 😉

Nie zawieszam aparatu na zawsze, ale póki co cieszę się premierą i znajdziecie więcej u mnie słowa pisanego, niż obrazów. Pisanie, które towarzyszy mi gdzieś z boku, od dziecka było moją pasją, którą teraz dzielę się z Wami.

Spieszę z odpowiedzią: Co to za książka?

To historia szczera. Bez lukru.

Nastoletni Franek wychowuje się w sierocińcu prowadzonym przez siostry zakonne. Kiedy odnajduje babcię, jego świat nabiera barw, a w sercu pojawia się nadzieja. Kusząca wizja powrotu do domu wkrótce jednak okazuje się niemożliwa do zrealizowania. Wspomnienia, które dla Franka stanowiły najpiękniejsze obrazy, z głowy staruszki uciekają jedno po drugim. Chłopak z miejsca podejmuje walkę o ocalenie ich, a jedyną metodą wydaje mu się odzyskanie dla babci zdjęć z dawnych czasów, które mają jej przywrócić pamięć…

„Ostatnie zdjęcie” to wzruszająca opowieść o poszukiwaniu prawdziwej bliskości, o mozolnej walce z nieuleczalną chorobą i nadziei, która nigdy nie gaśnie.

Mój bohater nieoszczędzany przez los mimo młodego wieku i ciężkiej sytuacji zawalczy o szczęście.

Co odkryje po drodze? Czy odwaga i miłość wystarczą?

Będzie to opowieść o naprawdę wielkiej sile charakteru. Wierzę, że poruszy Wasze serca!

Książkę można nabyć już w przedsprzedaży na m.in. stronie → Empiku, Świat Książki, Booktime, PWN, Gildia i Gandalf.

Related Post

Podziel się