Każdy dzień jest cudem. Możesz być szczęśliwa już dziś. Nie od jutra, od poniedziałku, od przyszłego miesiąca, tylko teraz: szczęśliwa od zaraz!

Nie ma dwóch takich samych dni, nocy, nie będzie tych samych szans. Każdy dzień życia to nowa okazja do spróbowania nowych, tajemniczych rzeczy. Co sprawia, że oczy jednej kobiety
lśnią blaskiem szczęścia, a drugiej są mętne i bez wyrazu? Czy ta pierwsza wygrała w totolotka? Ma męża milionera? Czy robi zawrotną karierę w show-biznesie? Nie!
Szczęście to stan umysłu, a nie warunków zewnętrznych.
Najczęściej osoba spełniona to taka, która potrafi dostrzec piękno dnia codziennego. Podstawą jest celebrowanie drobnych przyjemności. Pomyśl ile radości pomnożyłoby się, gdybyś zwykły
obiad zamieniła w wielki rytuał, a codzienną kąpiel na wspaniały relaks ciała i duszy…

Twoje życie może być sielanką. Odskocznią od codziennych problemów mogą być Twoje pasje. Wiem, to duże słowo, ale oznaczać może niekoniecznie jakąś dziedzinę, typu sport, muzyka. Mogą być
to małe-wielkie drobnostki.
Lubisz spacerować po lesie, parku? Fotografuj pory roku, ulubione lub całkiem nowe miejsca. Podziwiaj! Zatrzymaj Twoją radość na dłużej.

Spędzasz wieczór z dziećmi? Nie włączaj im kolejnej bajki. Stwórzcie razem coś niepowtarzalnego. Myślami cofnij się do swojego dzieciństwa.
Pamiętasz kolorowe latawce, które tak fascynowały Cię na letnim niebie? Spraw, by Twoje dzieci miały jeszcze lepsze wspomnienia. Stwórzcie swój, własnymi siłami, by potem biegać za nim wspólnie po łące. A inni niech patrzą! Patrzą, bo zazdroszczą dziecięcej radości.

Czujesz się błogo, gdy obok leży ukochana osoba? Zaparz pyszną herbatę, przysiądź obok i medytuj. Napełniaj swój umysł myślą: jestem szczęśliwa!

Zawsze jest czas na odkrywanie swoich zainteresowań. W każdym wieku mogą przyjść Ci do głowy nowe pomysły. Nie bój się ich realizować. Po to masz życie, by nie zanurzać się w monotonii, a odkrywać swoją niepowtarzalną naturę.
Bądź wierna swoim ideałom, idź swoją drogą. Bądź szczęśliwa!

Aa kocham uśmiechniętych ludzi! 🙂 Radosnego, wiosennego weekendu moi mili! ♥

Related Post

Podziel się