Bądź prawdziwy, szczery, naturalny. Nigdy nie będziesz perfekcyjny, ale zawsze możesz być najlepszą wersją samego siebie. Możesz wiele, ale zamień niepewność i lęki na wiarę w siebie. Trafne cytaty mogą silnie nas oddziaływać, inspirować i motywować, dlatego podrzucam Wam garść moich ulubionych, byście już dziś mogli scalać te mądrości z własnym sposobem myślenia.

Nie trać energii na próbach zmieniania opinii… Rób swoje, i niech nie obchodzi cię, czy innym się to podoba.
(Tina Fey)
Nikt nie przeżyje życia za nas. Nie ma takiego człowieka co by wszystkich zadowolił, więc jakie to ma znaczenie, co powie ten i tamten?

Zawsze bądź sobą i miej wiarę w siebie. Nie szukaj jakiegoś człowieka sukcesu i nie próbuj powielać jego osiągnięć.
(Bruce Lee)
Kochaj siebie takiego, kim jesteś. Ty też możesz być oryginalny.

Człowiek jest tym, o czym myśli przez cały dzień.
(Ralph Waldo Emerson)
Uwierz w siebie. Wszystko jest w Tobie. Jeżeli myślisz, że jesteś do niczego i nadajesz się tylko do składania jakiś części w fabryce prywaciarza – tak rzeczywiście będzie. To, że jesteś wartościowy/a – nie musisz nikomu udowadniać- spróbuj inaczej – uwaga, przez choćby cały dzień!

Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!
(Mark Fisher)
Nie ma idealnego czasu, nie ma i nie będzie. Go for happiness 🙂

Sposobem na zaczęcie jest skończenie mówienia i podjęcie działania.
(Walt Disney)

Właśnie. Możemy gadać i gadać, słuchać, pisać w nieskończoność, od gadania samo się nie zrobi.

Możesz zrobić wszystko co chcesz, jeśli tylko trzymasz się tego celu wystarczająco długo.
(Eleanor Roosevelt)
Tak mówią! Wielu to potwierdza. Nie wiem, jak Wy, ja mam jeszcze problem ze zmianą celów, długo nie mogę utrzymać jednego, choć wiem, że lepiej trzymać wróbelka w garści, niż myśleć o całym stadzie w przestworzach….

Musisz wierzyć w siebie wtedy, gdy nikt inny w ciebie nie wierzy – to czyni cię wygranym już na początku.
(Venus Williams)
Myśl o sobie, jak o osobie silnej. W życiu spełnionych marzeń nie ma miejsca dla słabych. Poza tym bycie pewnym siebie jest teraz trendy 🙂

Motywacja jest tym co pozwala ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać.
(Stephen Covey)
Często powstrzymuje nad lęk przed nieznanym. Masz jakieś nawyki? Wielu nie może wytrwać dnia bez filiżanki kawy, a gdyby tak do codziennego rytuału dodać jeszcze cykl działań zmierzającym ku marzeniom?

W życiu nie ma porażek. Są tylko lekcje.
(Jenifer Aniston)

Warto pamiętać i tak to nazywać. Osobiście omijam słowo porażka. Przecież każdy upadek czegoś nas uczy, tylko tę lekcję musimy wyciągnąć sami, wtedy jest najlepsza z możliwych.

Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
(Walt Disney)
Mój ulubiony cytat! Stoi u mnie na biurku w widocznym miejscu wyryty na drewnie, bym nigdy nie zapomniała. Obowiązkowy do codziennej powtórki.

 

Gdy tylko odpowiednio się skupisz, dodasz motywujące słowa do swojego codziennego trybu myślenia szybko podniesiesz jakość swojego życia. Nie ustawaj ani na chwilę, podążaj za marzeniami, niech słowa będą dla Ciebie inspiracją.

Jeżeli któreś z tych złotych myśli trafiają do Ciebie, podziel się nimi na Facebooku, podrzuć linka znajomym, którzy tego potrzebują. Zapisz, wydrukuj, powieś na lodówce, czy gdziekolwiek chcesz, a wiesz, że będzie Ci przypominać 🙂 ♥

Related Post

Podziel się