We can do It! Women’s Power! Kto jak nie my? Kto jak nie kobiety?! 🙂
Wspaniałe, piękne i pracowite!

Wyjątkowa sesja, bo przed moim obiektywem po raz pierwszy stanęło aż 10 mam ze swoim zachustowanymi 🙂 maluszkami. Dziękuję! Miło mi, że jako fotograf stałam się częścią projektu Zachustowana Jelenia Góra! 😉

Młode mamy wybrały na stylizację pin-up. Każda (prawie ;)) ubrała jeansy, białą koszulę, a na głowę założyła opaskę uroczo zawiązaną w kokardkę.
Dzieci także były wzorowo przygotowane 🙂 Dziewczyneczki miały malutkie pin-upki :), a chłopcy urocze irokezy.
Kobietki zadbały o makijaż – czarne kreski na powiekach i czerwone usta to charakterystyczne cechy trendu wywodzącego się z lat lat 40 i 50. ubiegłego stulecia.

Ile uśmiechów i energii można było wychwycić od tych mam.Wszystkie zjawiły się w doskonałych humorach, wspaniale pozując 😉
W czasie sesji wiele maluszków rozczulało mnie, gdy posnęło w ramionach mam 😉 , pozostałe rozkosznie chichotały do obiektywu.
Na całym świecie trwa Międzynarodowy Tydzień Bliskości. W ramach tych obchodów odbywa się wiele akcji i warsztatów związanych z noszeniem dzieci w chustach. Jak wiele buduje to więzi między dzieckiem a rodzicem i jak bardzo rozwija dziecko można poczytać na specjalistycznych stronach, a by nauczyć się nosić w ten sposób dziecko najlepiej udać się do doradcy chustowego.
Wystarczy teorii, zostawiam Was z pięknymi mamami i słodkimi maluchami… oczywiście utulonymi w chusty… albo cycusie 🙂 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Post

Podziel się