Hurra wypuścili nas na spacery 🙂 Wiosna to cudowny czas na sesję zdjęciową! Żałuję, że białe drzewka już po części przekwitły, choć może u Was jeszcze nie?

Przez kwarantanne mam wrażenie, że nastąpiło to jeszcze szybciej niż zwykle. Ominęło nas trochę… ale na plenery mamy jeszcze cały maj. Sprawdziłam je już w zeszłym roku. Teraz chciałabym kilka tych miejscówek znów uruchomić na sesje.

Jakie są moje ulubione miejsca na wiosenne plenery? Zawsze chętnie się z Wami dzielę. Inspirujcie się do woli 😉 A na końcu napiszcie mi koniecznie, co dołożylibyście do tej listy?

Moje ulubione miejsca na wiosenne plenery:

Różane Ogrody

Jak pięknie kwitną teraz róże! Różany ogród to jeden z moich ulubionych tematów na wiosenne plenery. Symbol energii najczystszej miłości! Chyba większość ogrodów z serii tajemniczych… w bajkach, filmach, książkach…. Jest pełne…. Róż 😉

Słodki Bez

Bzy to kwiaty radości! Nic dziwnego, gdy tylko zaczynają kwitnąć wokół robi się radośniej i piękniej! A ten zapach? Chyba każdy go pamięta :). Oj życzę sobie i Wam jeszcze duuuużo zdjęć pełnych bzu 😉

Pola Energii

Energetyzująca siła! Zdjęcia w rzepaku to już jak obowiązek 🙂 każdego nie tylko fotografa, modelki, a już każdego, kto prowadzi konto w mediach społecznościowych. W maju zalewa nas żółta fala zdjęć 😉 Też lubię. Ten kolor ma bardzo pozytywny charakter. Właśnie teraz – spragnieni słońca – chcemy go więcej!
No dobra, u mnie czasem żółty przeradza się w pomarańcz, ale to tylko mój sposób widzenia 🙂

Baśniowa Magnolia

Kto nie marzy o sesji w magnoliach? Drzewo stare, prawie jak świat 🙂 czaruje nas co roku swoim bajecznym różem. Nie wyobrażam sobie, że można nie zwrócić na niego uwagi!
Piękno, czystość, kobiecość! Idealna jako tło do sesji dziecięcych, rodzinnych, kobiecych, a także zakochanych.
Jednym słowem mówiąc, z magnolią każdemu do twarzy 🙂 Można ją znaleźć nie tylko w prywatnych ogrodach, ale także w parkach, przypałacowych ogrodach czy w arboretach.

Rajskie Jabłonie

Subtelne kwiaty jabłoni, gruszy, śliwy czy moreli teraz czarują najpiękniej! Będą doskonałą bazą do naszych zdjęć. Przyznacie, że w tych niesamowitych bialusich kwiatach jest jakaś magia. Stęskni wiosny cieszymy się nimi podwójnie.
By zrobić romantyczne, wiosenne zdjęcia tym razem nie musisz szukać owocowych sadów. Pod koniec kwietnia – mam zawsze wrażenie, że kwitnie już cały kraj.
Forsycji możemy już nie znaleźć, ale za to bardzo intensywnie zakwitnie niebawem wiśnia i czereśnia.

Zaklęty Las

Las jest zawsze magiczny! Dla mnie o każdej porze roku. Ile drzew, zakamarków, kolorów i przede wszystkim…ile światła, tyle możliwości na niesamowite wiosenne zdjęcia. Mi często wystarcza złota godzina i kępy traw.
W maju jak w raju. W lasach równie cudowne są zaułki pełne konwalii. Te drobniutkie, pełne delikatności kwiatuszki są symbolem niewinności i idealnie sprawdzą się do moich ulubionych: sesji dziecięcych.

Pamiętajcie, do czego zawsze Was namawiam: Niech zdjęcia będą zabawą! Sesję zawsze możecie połączyć ze spotkaniem towarzyskim w parku czy z piknikiem w ogrodzie. 😉 Jeśli chcecie poznać moje pomysły na wiosenne sesje koniecznie dajcie znać w komentarzu. ♥

Related Post

Podziel się