To było niesamowite spotkanie pełne emocji. Wiedziałam, że na moich barkach spoczywa coś więcej niż tylko… zdjęcia.

Gosia, to najdzielniejsza dziewczynka, jaką znam. Niespełna dwa lata temu rozpoczęła ciężką i nierówną walkę z chłoniakiem limfoblastycznym, nowotworem złośliwym. Każdy wie co to oznacza, ale nie każdemu dane jest to poczuć.

– Choć choroba ciężka, to obfitowała w sytuację, które potocznie nazywa się cudami. Ta magia przyszła i pozostała z nami do dziś. Nie zawsze było tak cudownie, czasem to piękno było jedynie w nas, a dookoła niebieski pokój i piszczące pompy. Ale było. Trzymało na powierzchni nie pozwalając zejść głową pod tafle cierpienia… – opowiadała mi mama dziewczynki.

Po długim cierpieniu Gosia zasłużyła na najpiękniejszą bajkę. W pierwszej chwili pomyślałam: muszę przekazać jej jak najwięcej magii, a wiecie co? Ona tę magię ma już w sobie! Niezwykłe, jakie ciepło od niej bije. Wspaniałe, na jej przepięknej buzi jaśnieje dziś uśmiech pełen spokoju.

Cieszyłam się w duchu, bo widziałam, że jako modelka, czuje się świetnie. Jaka ona piękna, jedyna i wyjątkowa.

Podczas sesji towarzyszyły nam jej ukochane zwierzaki, kotka i piesek Rufi. Dołączyła do nas także mała kuzynka, ale to oczywiście Gosia była przez cały czas główną bohaterką tego dnia. Uwielbiam zdjęcia pełne kolorów, życia. Do każdej sesji podchodzę z sercem, także tu dałam z siebie wszystko… by sprawić innym… radość.

Gdy Joasia, mama mojej modelki odebrała zdjęcia, powiedziała, że płacze ze wzruszenia… Ta wiadomość rozłożyła mnie na łapatki, popłakałam się nad telefonem. Wiem już, że dla takich chwil… warto fotografować, warto spełniać dobre uczynki. ♥

Gdy w pochmurny dzień, szare chmurzyska zasłaniają całe niebo.. i nagle na sesje wychodzi wielgaśne różowe słońce… to musi być dobry znak! Ah, kochani: Życie jest cudem, życie to magia.

Tym postem (pierwszym na moim zmodernizowanym blogu), chciałam udowodnić Wam, że to nie fotograf tworzy magię, (choć dziękuję uwielbiam gdy kierujecie do mnie te słowa!), to nie “fotoszop”, ani nowoczesna puszka aparatu… to według mnie – Człowiek i Jego historia tworzy najdoskonalsze Magiczne kadry. ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

Related Post

Podziel się