Uwielbiasz spędzać czas wolny z aparatem? Fotografujesz miejsca, które wydają Ci się magiczne? Chwytasz ulotne chwile i wciąż szukasz nowych inspiracji? Świetnie trafiłeś!

Dołącz do naszego bezpłatnego wyzwania. Wiosna to synonim radości. Wykorzystaj ten czas i odkurz swój aparat (może być telefon!) po zimie.

Mieliśmy ruszyć w Dniu Wiosny, ale korona wszystko przesunęła! Nie podajemy się jednak. Możemy już wychodzić na zdjęcia, zaczynamy zatem od zaraz. I tak przez przez miesiąc. Co tydzień działamy w innym temacie.

Nawet jeśli trochę od niego odbiegniesz, nie szkodzi, bo liczy się sam fakt, że lubisz i chcesz robić zdjęcia ;). Całą rozpiskę wrzucam Wam poniżej i będę przypominać w trakcie.

Daj się znaleźć. Działamy w obrębie Instagrama. Wrzucając zdjęcie oznacz je hasztagiem: #fotomiejsce_wyzwaniewiosna i to wszystko 😉

Pokaż więcej miejsc!

#fotomiejsce_wyzwaniewiosna

1. (tydzień) Miasto rozkwita – kwiaty w mieście, donicach, na ulicach, drzewka w centrum, na działkach, balkonach, trawnikach.

2. (tydzień) Polska wieś wiosną – ogródki, łąki, pola, domki w wiosennym słońcu, płotki, drzwi, zakamarki, skanseny, wszędzie gdzie zagląda wiosenka, a wraz z nią Ty z aparatem 😉

3. (tydzień) Odkrywamy plener – pobliskie miejsca, które wybraliśmy na spotkania, jeziorko, pomosty, parki, ruiny, wasze ulubione miejscówki.

4. (tydzień) Aktywna wiosna – fotki wędrowców, z wycieczek rowerowych. Miejsca godne pokazania, gdzie sami dotarliście, wdrapaliście się na kijach, z nosidełkami czy wózkami. Tu także polecimy ciekawe miejsca na piknik.

Codziennie na @fotomiejsce poznajecie nowe lokalizacje. Wiele z nich jest na wyciągnięcie ręki, zbieramy bowiem dane z naszego kraju.

W czasie trwania wyzwania będę na bieżąco pokazywać Wasze zdjęcia, codziennie na Story, a najciekawsze w galerii.

Co zyskamy?

Nowe doświadczenie i wiedzę oczywiście. Nasze wyzwanie to zabawa aparatem!

By robić coraz lepsze zdjęcia musimy stawiać sobie coraz to nowe wyzwania.
Zatem: fotografujcie niezależnie od warunków pogodowych i oświetleniowych. Sami eksperymentujcie. Im więcej prób, tym więcej wniosków.

Przy okazji przyda się nam wszystkim dawka wiedzy.
Autorów najciekawszych zdjęć poproszę o podzielenie się z nami szczegółami, jak i gdzie powstało dane zdjęcie. Na pewno się przyda. Dodatkowo będę podrzucać także linki do filmików poradnikowych, które mnie zaciekawiły.

Powodzenia ♥ Czekam na Wasze fotki. Pamiętajcie, spacer bez aparatu się nie liczy 🙂

Related Post

Podziel się